Stránka 1 z 1

Diskuse ke knize

PříspěvekNapsal: 13 říj 2011, 22:10
od PetrPudil
Chtěl bych, aby prostor tohoto fóra sloužil čtenářům knihy Billa Hendersona Vyhrajte svůj boj s rakovinou.

Jsem vydavatelem knihy a současně lékařem. Z těchto důvodů bych se chtěl dozvědět od Vás, čtenářů a případných uživatelů této knihy, jaké jsou Vaše praktické zkušenosti.

Nejvíc by mne zajímalo, které autorovy návody jste vyzkoušeli? Zda jste se obraceli na jím doporučené kontakty a s jakým výsledkem? Jak snadno, nebo obtížně jste získávali jím doporučené podpůrné preparáty? A jestli a jakou jste udělali zkušenost s jeho preventivními a terapeutickými opatřeními?

Re: Diskuse ke knize

PříspěvekNapsal: 28 led 2013, 18:36
od sadlos
Osobně si spíše myslím, že je to výborná kniha pokud jsme zdraví. V momentě, kdy už člověk má diagnózu, tak se stejnak nejčastěji svěří do rukou odborníka, ať už je to onkolog nebo psycholog. Nicméně poznatky tam má velice zajímavé a myslím si, že pro dobrý život je to jedna z nejzajímavějších knih, které jsem v poslední době četl.

Re: Diskuse ke knize

PříspěvekNapsal: 30 led 2015, 21:16
od hudibar
Dobrý den, babičce byla diagnostikována rakovina plic, již s metastázami + nádor v krku. Jaká homeopatika by byla vhodná, aby neměla tak silné bolesti. Popřípadě jaká literatura o homeopatii je dostupná k tomuto tématu, aby v ní byl popsán stav pacienta a homeopatické řešení? Velmi děkuji za odpověď